Nauczymy Cię mówić i pisać po angielsku. ZDALNIE

Szkoła językowa Dynamic English to efektywna nauka języka angielskiego z native speraker-ami w trybie online.

Dla Twojej wygody

Lekcje angielskiego online

How are you? We are good too. Zapraszamy do efektywnych, zdalnych lekcji języka angielskiego z naszymi lektorami – native speaker-ami. Kombinacja nauki online, metody bezpośredniej oraz nauki z native speakerem jest bardzo efektywnym połączeniem nauki języka obcego dającym szybko wymierne efekty.

Dlaczego tak myślimy? Coraz większa grupa naszych słuchaczy wybiera formę nauki angielskiego online, która dzięki obecnym technologiom w niczym nie ustępuje lekcjom tradycyjnym. Część naszych słuchaczy świadomie przechodzi z offline do online dostrzegając, że nie traci na jakości i efektach nauki. Lekcje online mają tu znaczącą przewagę – oszczędność czasu przeznaczonego na dojazd do szkoły oraz elastyczność w wyborze dnia i godziny nauki.

Korzyści z nauki zdalnej z Dynamic English

o Pełen komfort – nauka zdalna angielskiego z dowolnego miejsca.
o Czas – wybierz dogodne dla Ciebie godziny lekcyjne online i dopasuj do swojego rozkładu dnia. Zdalne lekcje odbywają się od poniedziałku do piątku, w od rana do wieczora.
o Wygodny kontakt z nauczycielem – native speakerem poprzez video, Skype, e-mail, chat.
o Możliwość nagrywania zajęć.
o Mniejsza bariera w mówieniu w porównaniu do tradycyjnych zajęć.
o Dostęp do kompletu materiałów w cenie kursu.

Dla kogo lekcje zdalne?

o Osoby zapracowane, chcące szybko osiągnąć efekty dzięki nauce z native speakerem metodą bezpośrednią.
o Osoby z niepełnosprawnościami.
o Studenci i uczniowie.
o Młode mamy oraz inne osoby, dla których elastycznych harmonogram nauki jest kluczowy.

Czego potrzebujesz, aby wziąć udział w lekcji

  • Komputer (Windows, Mac)
  • Dostęp do Internetu
  • Słuchawki, mikrofon, kamerka

Przekonaj się czy warto. Za nie więcej niż 0 zł ????

Dla klientów przychodzących do nas ze strony oferujemy bezpłatną lekcję pokazową. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub uzupełnisz poniższy formularz. Doświadcz skuteczności metody bezpośredniej i podejmij mądrą decyzję, jak chcesz uczyć języka w Twojej firmie czy instytucji.

Gratis

Poznasz metodę bezpośrednią

Sam zdecydujesz

Opinie klientów

Nie sądzę, żeby na Śląsku można było znaleźć lepszą szkołę językową specjalizującą się w metodzie bezpośredniej nauki języków obcych.
Łukasz Pasek

Wysoki profesjonalizm, zaangażowanie, wysokie walory dydaktyczne. To wszystko sprawia, że nauka w Dynamic English to czysta przyjemność i szybkie efekty.
Dawid Kostempski
President of the City of Świętochłowice

Jestem po ostatnich zajęciach w tym tygodniu, i mogę śmiało powiedzieć, że Pańska szkoła jest najlepsza, do jakiej chodziłam! Rewelacyjni nauczyciele, indywidualne podejście – nie sądziłam, że po tygodniu uczęszczania na zajęcia będę czuła się o wiele pewniej z angielskim – miałam taką nadzieję, ale nie sądziłam że będzie aż tak dobrze. … Z czystym sumieniem będę polecać Pańską szołę znajomym … Po tygodniu codziennych zajęć jestem przekonana, że każda minuta poświęcona na naukę z nauczycielami z Dynamic English była wartościowa. Bardzo dziękuję za pomoc, i do zobaczenia za niedługo!
Daria

Dużo praktyki, wysoka przyswajalność materiału oraz akcent położony na umiejętność mówienia. To wyróżnia zajęcia z Andym.
Andrzej Klause
Porsche Centrum Katowice

Nasza szkoła posiada znak jakości TGLS QA

Prestiżowy znak jakości TGLS Quality Alliance gwarantuje naszym słuchaczom najwyższą jakość szkoleń pod kątem doboru prowadzących, sposobu nauki oraz infrastruktury zapewnianej przez szkołę. Jesteśmy jedną kilkudziesięciu szkół językowych w Polsce posiadających ten certyfikat.

Odezwij się do nas

Czekamy z nieskrywaną niecierpliwością