Nauczymy Cię mówić i pisać po angielsku. ZDALNIE

Szkoła językowa Dynamic English to efektywna nauka języka angielskiego z native speraker-ami w trybie online.


Lekcje języka angielskiego online

How are you? We are good too. Zapraszamy do efektywnych, zdalnych lekcji języka angielskiego z naszymi lektorami – native speaker-ami. Kombinacja nauki online, metody bezpośredniej oraz nauki z native speakerem jest bardzo efektywnym połączeniem nauki języka obcego dającym szybko wymierne efekty. Dlaczego tak myślimy? Coraz większa grupa naszych słuchaczy wybiera formę nauki angielskiego online, która dzięki obecnym technologiom w niczym nie ustępuje lekcjom tradycyjnym. Część naszych słuchaczy świadomie przechodzi z offline do online dostrzegając, że nie traci na jakości i efektach nauki. Lekcje online mają tu znaczącą przewagę – oszczędność czasu przeznaczonego na dojazd do szkoły oraz elastyczność w wyborze dnia i godziny nauki.

Metoda bezpośrednia w nauce zdalnej języka angielskiego

Tutaj przeczytasz więcej o metodzie bezpośredniej nauki angielskiego. Z pełnym przekonaniem twierdzimy, że nauka języka online tą właśnie metodą daje najlepsze efekty. Dlaczego? Bo skupiamy się na mówieniu i redukcji naturalnych barier w używaniu języka obcego. Można to skutecznie zrealizować zdalnie właśnie poprzez kontakt z naszym native speakerem. Twój nauczyciel w trakcie lekcji przedstawia Ci nowe słownictwo, elementy gramatyki oraz mimochodem będzie wyłapywał i korygował błędy, które zawsze pojawiają się w trakcie nauki. W ten prosty sposób zapamiętasz więcej, na dłużej. Obiecujemy, iż z każdą lekcją błędów będzie mniej, a zasób Twojego słownictwa będzie znacząco rósł w naturalny sposób.

Poziom lekcji online

Podobnie jak w przypadku lekcji stacjonarnych, nasza oferta lekcji języka angielskiego on-line skierowana jest do wszystkich poziomów zaawansowania. Uczymy online zarówno początkujących, jak i zaawansowanych słuchaczy. Oferujemy także lekcje ze słownictwa specjalistycznego (np. angielski medyczny online, angielski biznesowy online itp.). Możemy sobie na to pozwolić, gdyż dysponujemy szeroką kadrą native speakerów, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Na pierwszej lekcji przeprowadzamy test, aby poznać Twój poziom i najlepiej dopasować ofertę edukacyjną w zakresie odpowiedniego miksu czytania, pisania, słuchania i mówienia.

Korzyści z nauki zdalnej z Dynamic English

o Pełen komfort – nauka zdalna angielskiego z dowolnego miejsca.
o Czas – wybierz dogodne dla Ciebie godziny lekcyjne online i dopasuj do swojego rozkładu dnia. Zdalne lekcje odbywają się od poniedziałku do piątku, w od rana do wieczora.
o Wygodny kontakt z nauczycielem – native speakerem poprzez video, Skype, e-mail, chat.
o Możliwość nagrywania zajęć.
o Mniejsza bariera w mówieniu w porównaniu do tradycyjnych zajęć.
o Dostęp do kompletu materiałów w cenie kursu.

Dla kogo kurs angielskiego online z native speakerem w Dynamic English?

o Osoby zapracowane, chcące szybko osiągnąć efekty dzięki nauce z native speakerem metodą bezpośrednią.
o Osoby z niepełnosprawnościami.
o Studenci i uczniowie.
o Młode mamy oraz inne osoby, dla których elastycznych harmonogram nauki jest kluczowy.

Zajęcia online z języka angielskiego indywidualne lub grupowe

Zdalne lekcje przez Internet odbywają się zarówno w formule indywidualnej, której nasz native speaker poświęca Ci w pełni swój czas dopasowując się do Twoich indywidualnych potrzeb, jak i grupowej. Ofertę grupową nauki zdalnej języka angielskiego kierujemy głównie do firm i instytucji oraz osób, które same są w stanie zorganizować grupę – minimalna liczba osób w takim wariancie to dwie.

Jak wygląda lekcja angielskiego online w Dynamic English?

W skrócie – tak niemal tak samo jak w przypadku lekcji stacjonarnej. Widzimy się, słyszymy się udostępniamy ekran, na którym wspólnie widzimy ćwiczenia, podręcznik lub inne materiały online. Wystarczy, że podłączysz się w wyznaczonej godzinie i…zaczynamy! Fajną opcją jest czat, w którym zapisujemy słówka, zwroty i inne elementy warte zapamiętania. Jeśli masz ochotę – możesz nagrać spotkanie i wrócić do niego w dowolnym momencie. Fajnie co?

Czego potrzebujesz, aby wziąć udział w lekcji

  • Komputer (Windows, Mac)
  • Dostęp do Internetu
  • Słuchawki, mikrofon, kamerka

Przekonaj się czy warto. Za nie więcej niż 0 zł ????

Dla klientów przychodzących do nas ze strony oferujemy bezpłatną lekcję pokazową. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub uzupełnisz poniższy formularz. Doświadcz skuteczności metody bezpośredniej i podejmij mądrą decyzję, jak chcesz uczyć języka w Twojej firmie czy instytucji.

Opinie klientów

Nie sądzę, żeby na Śląsku można było znaleźć lepszą szkołę językową specjalizującą się w metodzie bezpośredniej nauki języków obcych.
Łukasz Pasek

Wysoki profesjonalizm, zaangażowanie, wysokie walory dydaktyczne. To wszystko sprawia, że nauka w Dynamic English to czysta przyjemność i szybkie efekty.
Dawid Kostempski
President of the City of Świętochłowice

Jestem po ostatnich zajęciach w tym tygodniu, i mogę śmiało powiedzieć, że Pańska szkoła jest najlepsza, do jakiej chodziłam! Rewelacyjni nauczyciele, indywidualne podejście – nie sądziłam, że po tygodniu uczęszczania na zajęcia będę czuła się o wiele pewniej z angielskim – miałam taką nadzieję, ale nie sądziłam że będzie aż tak dobrze. … Z czystym sumieniem będę polecać Pańską szołę znajomym … Po tygodniu codziennych zajęć jestem przekonana, że każda minuta poświęcona na naukę z nauczycielami z Dynamic English była wartościowa. Bardzo dziękuję za pomoc, i do zobaczenia za niedługo!
Daria

Dużo praktyki, wysoka przyswajalność materiału oraz akcent położony na umiejętność mówienia. To wyróżnia zajęcia z Andym.
Andrzej Klause
Porsche Centrum Katowice

Nasza szkoła posiada znak jakości TGLS QA

Prestiżowy znak jakości TGLS Quality Alliance gwarantuje naszym słuchaczom najwyższą jakość szkoleń pod kątem doboru prowadzących, sposobu nauki oraz infrastruktury zapewnianej przez szkołę. Jesteśmy jedną kilkudziesięciu szkół językowych w Polsce posiadających ten certyfikat.

Odezwij się do nas

Czekamy z nieskrywaną niecierpliwością