Nauczymy Cię mówić i pisać po angielsku. SKUTECZNIE I SZYBKO

Szkoła językowa Dynamic English to zupełnie inne podejście w nauce języka angielskiego.

Nasza oferta obejmuje

  • Kurs angielskiego od podstaw
  • Popraw swój angielski – mowa
  • Popraw swój angielski – pismo
  • Popraw swój angielski – mowa i pismo
  • Język angielski dla studentów
  • Język angielski w biznesie – kurs
  • Specjalistyczny język angielski – kurs
  • Konwersacje z native speakerem
  • Przygotowanie do egzaminów i certyfikacji

Gdzie uczymy? Najprawdopodobniej wszędzie

Oferta lekcji języka angielskiego obejmuje zarówno lekcje w Twojej siedzibie w dogodnej dla Ciebie porze, jak i w naszych salach lekcyjnych (centrum Katowic) – sam zdecyduj, która opcja jest dla Ciebie lepsza. Udostępniamy również możliwość nauki zdalnej przez Skype’a.

Przekonaj się czy warto. Za nie więcej niż 0 zł ????

Dla klientów przychodzących do nas ze strony oferujemy bezpłatną lekcję pokazową. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub uzupełnisz poniższy formularz. Doświadcz skuteczności metody bezpośredniej i podejmij mądrą decyzję, jak chcesz uczyć języka w Twojej firmie czy instytucji.

Opinie klientów

Nie sądzę, żeby na Śląsku można było znaleźć lepszą szkołę językową specjalizującą się w metodzie bezpośredniej nauki języków obcych.
Łukasz Pasek

Wysoki profesjonalizm, zaangażowanie, wysokie walory dydaktyczne. To wszystko sprawia, że nauka w Dynamic English to czysta przyjemność i szybkie efekty.
Dawid Kostempski
President of the City of Świętochłowice

Jestem po ostatnich zajęciach w tym tygodniu, i mogę śmiało powiedzieć, że Pańska szkoła jest najlepsza, do jakiej chodziłam! Rewelacyjni nauczyciele, indywidualne podejście – nie sądziłam, że po tygodniu uczęszczania na zajęcia będę czuła się o wiele pewniej z angielskim – miałam taką nadzieję, ale nie sądziłam że będzie aż tak dobrze. … Z czystym sumieniem będę polecać Pańską szołę znajomym … Po tygodniu codziennych zajęć jestem przekonana, że każda minuta poświęcona na naukę z nauczycielami z Dynamic English była wartościowa. Bardzo dziękuję za pomoc, i do zobaczenia za niedługo!
Daria

Dużo praktyki, wysoka przyswajalność materiału oraz akcent położony na umiejętność mówienia. To wyróżnia zajęcia z Andym.
Andrzej Klause
Porsche Centrum Katowice

Nasza szkoła posiada znak jakości TGLS QA

Prestiżowy znak jakości TGLS Quality Alliance gwarantuje naszym słuchaczom najwyższą jakość szkoleń pod kątem doboru prowadzących, sposobu nauki oraz infrastruktury zapewnianej przez szkołę. Jesteśmy jedną kilkudziesięciu szkół językowych w Polsce posiadających ten certyfikat.

Odezwij się do nas

Czekamy z nieskrywaną niecierpliwością